Witajcie na naszej stronie

Witajcie na naszej stronie


Drogi Kliencie!

Cieszymy się, że trafiłeś na portal ProfiPozyczki.pl. Jest to miejsce, w którym łatwo zapoznasz się z ofertą większości dostępnych na rynku pożyczek bez formalności – krótkoterminowych i długoterminowych. Z naszych usług możesz korzystać na terenie całego kraju, bez względu na to, czy jesteś z Warszawy, Torunia czy Rzeszowa. Znajdziesz tu pożyczki bez BIK, czyli takie, w których nikt nie sprawdzi Twojej historii w Biurze Informacji Kredytowej. W serwisie udostępniamy także szeroki wybór kredytów bankowych. Ponadto, jako specjaliści od finansów, pomożemy Ci w otwarciu korzystnej lokaty, rachunku bankowego i doradzimy wybór najlepszego ubezpieczenia. Przygotowaliśmy także atrakcyjne oferty, opracowane z myślą o klientach biznesowych. Pamiętaj, korzystanie z serwisu jest i będzie w pełni darmowe!

W naszym serwisie znajdziesz pożyczki udzielane przy zachowaniu minimum formalności. Do ich uzyskania często wystarczy jedynie dowód i konto w banku. Na portalu zamieszczamy dziesiątki ofert, z których każda przybliżona została za pomocą krótkiego opisu oraz jasno wyszczególnionych cech. Dzięki temu podjęcie decyzji o wyborze pożyczki będzie o wiele łatwiejsze! Wniosek o pożyczkę możesz złożyć za pośrednictwem naszej strony, siedząc przed monitorem komputera we własnym domu. Dla wygody użytkowników portalu zamieściliśmy w nim również porównywarkę kredytową. Jest to proste narzędzie, które po uzupełnieniu własnych parametrów generuje listę dostępnych ofert z wyróżnionymi warunkami, takimi jak prowizje, oprocentowanie, opłaty, itd.

Dlaczego warto korzystać z portalu? Wiemy, że nikt nie lubi formalności, dlatego procedury niezbędne do uzyskania pożyczki ograniczamy do minimum. Nie sprawdzamy też historii w BIK. Rozumiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji, w której pomóc może jedynie szybki zastrzyk gotówki. Osobom odwiedzającym nasz portal służymy także pomocą i profesjonalnym doradztwem finansowym. Możemy również przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualny plan finansowy.

Zapraszamy do korzystania z serwisu!

28 sierpnia 2015
|
0 komentarzy
|